Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofisiniz temizliğini dert etmeyin. Bütün gününüzü geçirdiğiniz çalışma ortamınız işini bilen çalışanlarımız ile pırıl pırıl, hijyen standartlarına uygun bir şekilde kısa sürelerde temizlenir.

Ofisler çok fazla kırtasiye malzemesi , teknolojik eşya içeren , ince temizlik gerektiren alanlardır. Bu alanların hijyenini ancak titizlikle yapılan bir temizlik ile sağlanır. Bu konuda da firmamız ofis temizliği hizmeti için müşterilerimize işini ciddiye alan profesyonel bir ekip yönlendirmektedir. Ekibimiz ofis temizliği için ofis alanlarının temizliğine uygun , piyasadaki en kaliteli temizlik ürünleri ile hizmet sunmaktadır. Ofis çalışanlarının talepleri ve istekleri doğrultusunda ofislerde kullandığımız temizlik ürünlerinde değişim , ekleme ve ya çıkarma yapılabilmekteyiz. Ofis temizliğinde tercih ettiğimiz temizlik ürünleri , ofisin hiçbir alanında koku yapmayacak , ofis çalışanlarını rahatsız etmeyecek , herhangi bir sağlık sorunu oluşturmayacak  , ofis temizliğine en uygun ürünlerdir. Ofis temizliğinin , ofis çalışanları ve ofis yöneticilerini tam olarak memnun etmesi için rutin olarak tekrarlanması gerekmektedir.

Tecrübeli temizlik ekibimiz , temizlik alanında tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılamakta olup , ofis çalışanlarının mesai saatleri içerisinde gerçekleşen temizlik hizmetlerinde sessiz , düzenli , güler yüzlü , disiplinli ve titiz profesyonellerden oluşmaktadır. Firmamızın ofis için müşterilerimize yönlendirdiği temizlik ekipleri , temizlik hizmetini kararlaştırılan saat aralıklarında başlayıp bitirmektedir. Müşterilerimize sağladığımı tüm temizlik hizmetlerini zamanında ve en iyi şekilde bitirmeyi , müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı çalışma prensibimiz ve önceliğimiz olarak görmekteyiz.  Ekiplerimiz temizlik hizmetimizin son bulacağı saat yaklaştığında , temizliği bitirmeden önce ofiste son kontrollerini yapar. Temizlenmemiş alan kalmamasına dikkat eder. Ofis alanını kirden tamamen arındırılmış , memnun kalacağınız bir şekilde teslim eder.

09 Şubat 2017