İbadethane Temizliği

İbadethane Temizliği

Manevi huzur için evlerimizde yerine getirdiğimiz ibadetler dışında ibadethaneleri de sıkça ziyaret ederiz. Her din için ibadethanelerin temiz olması önemlidir. İbadethaneler topluma açık yerler olduğu için kirlenmesi de daha kolaydır.

AKGÜLER GRUP olarak sizlerin de bu konudaki hassasiyetini de düşünerek ibadethanelerin özellikle camilerin temizliği konusunda daha özverili çalışmaktayız. Günün hemen her saatinde toplumun kullanımına açık olan ibadethanelerin sağlıklı ve hijyenik olması gerekmektedir.

Camilerin iç yapısı oldukça büyüktür. Sade olarak tasarlanan camilerin içerisindeki avizeler ve çiniler özen ile temizlenmektedir. “Cami temizliği” yapılırken dikkat edilmesi gereken temizlenecek çini ya da seramiklerin kırılmadan ve boyalarının hasar görmeden temizlenmesidir.Bu konularda dikkate alınarak cami temizliğinin profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir.

AKGÜLER GROUP olarak sadece cami temizliği değil aynı zamanda mescit, dergah, cem evi gibi bütün ibadethanelerin temizliğini yapmaktadır.Sizleri temizlik sonrası herhangi bir koku ya da kalıntı bırakmayacak özel temizleyiciler ve dezenfekte maddeleri ile ibadethane temizliği hizmeti vermekteyiz.

09 Şubat 2017